• Demo

  بیمه آسیا

  تضمین خرید شما

  کلیه محصولات شرکت ارکان شیده دارای 10 سال بیمه آسیا میباشند

100%

مقاومت در برابر رطوبت
100%

98%

عایق حرارتی تا
98%

85%

عایق صوتی تا
85%

پس از ورود پروفیل UPVC در صنعت پنجره ساختمان سازی کشورمان و پس از بررسی نقاط ضعف تولید این محصول و مطالعات فراوان در زمینه های تخصصی از جمله شیوه ساخت و نصب , کارکرد ماشین آلات و دستگاه های مورد نیاز , تحقیقات بر روی مواد اولیه از جمله پروفیل و یراق آلات و شیشه بر آن شدیم تا با تاسیس شرکت ارکان شیده پارسیان در سال 1388 نسل جدیدی از پنجره های UPVC را با رویکرد هدفمندی مصرف انرژی در صنعت ساختمان ارائه دهیم .

پس از کسب اطلاعات لازم اقدام به خرید ماشین آلات و مواد اولیه با بالاترین استاندارهای مورد استفاده در این صنعت نموده و حتی برخی از ماشین آلات و دستگاه های که به آنها بهبود دهنده می گویند , را برای ارتقای کیفیت فنی تولید و دقت بالا در ساخت در و پنجره UPVC خریداری نمود و همزمان با خرید و نصب ماشین آلات و راه اندازی خط تولید اقدام به جذب نیروی انسانی کارشناس و دارای مهارت بالا کرده که همگی پرسنل علاوه بر داشتن تجربه و تخصص در مراکز آموزش فنی و حرفه ای نیز دوره های تکمیلی را پشت سر گذاشتند.

این شرکت در حال حاضر ظرفیت تولید با یک شیفت و نیم فعالیت حدود 200 لنگه پنجره در روز را داراست که در صورت تقاضای بیشتر , ظرفیت تولید و ساخت 400 لنگه در روز را نیز دارد . در آینده ای نزدیک هم مصمم هستیم خط تولید دیگری در یکی از شهرک ها ی صنعتی اطراف تهران مستقر کنیم تا به نیاز انبوه مشتریان پاسخ شایسته تری دهیم .

نکته حائز اهمیت در فرایند تولید پنجره در شرکت ارکان شیده پارسیان این است که بر روی تمامی پنجره ها لوگو و شماره تلفن درج شده و هر در و پنجره ای دارای شناسنامه فنی جداگانه ای است که تمامی اطلاعات در سیستم رایانه ای شرکت ثبت و محفوظ است . به صراحت اعلام میداریم که برای هر پنجره اندازه گیری و محاسبه ابعاد بصورت جداگانه انجام میشود و در خط تولید هم متناسب با شناسنامه و اندازه محاسبه شده , در و پنجره ساخته میشود و تیم نصب هم بر اساس شناسنامه ارائه شده , به طور دقیق و فنی اقدام به نصب در و پنجره میکند و خطاهای احتمالی درکل فرایند کار از تولید تا نصب به حداقل ممکن کاهش میابد که این سیستم با استقرار واحدی بنام واحد کنترل کیفیت میباشد که در سال 1389 با هدف جلب رضایت حداکثری مشتریان راه اندازی شد تا در کنار دیگر واحدهای مجموعه ، وظیفه نظارت و کنتل به تمام امور از مرحله ابتدایی ارتباط با مشتریان تا مرحله جلب رضایت کتبی را داشته باشد .

پس از تحقیقات فراوان به این نتیجه رسیدیم که مشکل عمده این صنعت در ایران تقاضا برای کار فاقد کیفیت است که متاسفانه برخی انبوه سازان برای پایین آوردن هزینه ساخت خود , سفارش در و پنجره فاقد کیفیت و استاندارد لازم را میدهند که این مسئله باعث شکل گیری کارگاه های تولید در و پنجره و رونق فروش محصولات فاقد کیفیت و استاندارد شده و شاهد ورود حجم بالایی پروفیل فاقد کیفیت و نا مناسب با شرایط آب و هوایی چهار فصل کشورمان هستیم . البته این نکته را نباید از نظر دور داشت که برخی پروفیل های ساخته شده در دیگر کشور ها با شرایط اقلیمی کشورمان هم خوانی ندارد , چرا که میزان تابش مستقیم نور آفتاب , رطوبت و ... بسیار تعیین کننده است و به همین دلیل مشاهده میشود که یک پروفیل وارداتی در کشور تولید کننده فاقد اشکال است , اما در کشور ما دچار تغییر رنگ و ... میشود .

درانتخاب شیشه از الزامات شرکت این است که از دو شیشه با ضخامت مختلف استفاده میکنیم , مگر اینکه مشتری خواسته دیگری داشته باشد و ضخامت یکی از شیشه ها 4 و دیگری 6 میلیمتر است . به این دلیل که ضریب شکست این دو شیشه متفاوت میباشد , لذا به هنگام عبور نور , از دو ضخامت متفاوت دچار شکست میشود و از میزان تخریب اشعه یو وی کاهش میابد و همین قاعده فنی در ارتباط با انتقال صوت هم مصداق دارد .

تربیت نیروهای انسانی مجرب و حرفه ای در زمینه نصب در و پنجره در قالب دو تیم گروه نصب ساختمان های نوسازی و گروه نصب ساختمان های بازسازی موجب گردید تا علاوه بر بالا رفتن دقت کار به علت تخصصی شدن آن , رضایت مشتریان نیز به طور کامل حاصل گردد.

شرکت ارکان شیده پارسیان در اکثر نقاط کشور عزیزمان نماینده رسمی فروش با کیفیت استاندارد و قیمت واحد را نیز دارد.

اتکا به منابع انسانی تحصیل کرده و کارآزموده ، تنوع محصولی موجود ، اعتقاد به بالا نگه داشتن کیفیت تولید و رعایت حداکثر استاندار های تولید در ارکان شیده پارسیان از موارد حائز اهمیت در بدست آوردن اعتبار این شرکت در صنعت بوده که به سبب همین امر افتخار همکاری با پروژه های انبوه دولتی و خصوصی را در سالهای اخیر داشتیم .

حضور دایم و مستمر در نمایشگاههای مربوط خصوصا نمایشگاه بین المللی و تخصصی ساختمان و در و پنجره ، این امکان را برای مشتریان محترم مهیا میسازد تا علاوه بر معرفی محصولات تولیدی شرکت ، امکان ارتباط و تعامل دو طرفه به صرت حضوری با مدیران شرکت نیز فراهم آید .

داشتن اعتقاد راسخ به درستی و سلامت کامل محصولات شرکت سبب شد تا علاوه بر گارانتی های ارائه شده از سوی شرکت های تامین کننده نظیر پروفیل , یراق آلات و شیشه و .... گارانتی دو ساله خدمات پس از فروش شرکت ارکان شیده پارسیان و بیمه نامه 10 ساله آسیا نیز همراه تمامی محصولات تولیدی این شرکت صادر گردد .

کاتالوگ شرکت ارکان شیده پارسیان

واحد آموزش ارکان شیده
در این مقاله شما با محصولات ارکان شیده ، روش نصب ، انواع اتصالات و هر آنچه که نیاز دارید تا درباره پنجره های دو جداره بدانید آشنا خواهید شد.
مشاهده

انواع باز شو ها

آشنایی با انواع اتصالات و اهرم ها
در این مطلب شما با انواع اتصالات ، اهرم ها ، بازشوها و یراق آلات مرتبط آشنا خواهید شد تا انتخاب مناسبی داشته باشید
دریافت جزوه

روش نگه داری پنجره های UPVC

واحد آموزش ارکان شیده
در این مقاله شما با روش های صحیح نگه داری پنجره های UPVC آشنا خواهید شد تا بیشترین بهره وری را از آن داشته باشید
دریافت جزوه

ساعات کاری شرکت

واحد فروش
روز های کاری از ساعت 9 صبح الی 18 بعد از ظهر

تعطیلات آخر هفته تعطیل

اطلاعات تماس

 • Demo

  دفتر مرکزی

  تهران - بلوار میرداماد – میدان مادر–برج بیژن – طبقه 2 واحد 9
  خط ویژه : 22220150
 • Demo

  کارخانه

  اسلامشهر،خیابان دانشگاه آزاد، خیابان 45 متری نیروساز، جنب کارگاه نیروساز
  تلفن: 56826450-021

Built with HTML5 and CSS3
- Copyright © 2014 DinaWeb Co